Sklo do mrazáku? Žádný problém!

Že varné sklo SIMAX ze Sázavy vydrží mnohé, jsme vám už v našich videích na TikToku a na YouTube ukazovali. Pojďme se teď blíže podívat, jak si boxy na potraviny poradí s extrémně nízkými teplotami a jaké výrobky značky SIMAX jsou pro mražení potravin vhodné.

S těmi vám to klapne

Boxy z varného skla SIMAX

Úložné boxy na potraviny značky SIMAX jsou těmi nejpraktičtějšími, které můžete pro mražení potravin využít. Dělí se na "zaklapávací" boxy Klik-klak a podtlakové boxy Pump&Pump. Oběma těmto typům nedělá mrazák žádný problém.

Výjimka potvrzuje pravidlo

Tekutiny jsou výjimkou

Pouzdra na potraviny z borosilikátového skla SIMAX však není vhodné v mrazáku využívat na skladování tekutin. Kvůli rozpínavosti by se mohlo sklo poškodit. Na mražení polévek a omáček proto doporučujeme využít jinou alternativu.

Simax Kavalier 2 l zásobník Pump & Pump s plastovým víkem a patentovaným uzávěrem

Simax Kavalier 2 l zásobník Pump & Pump s plastovým víkem a patentovaným uzávěrem

Původní cena329,00 Kč
/

Není to jen o boxech

Karafa z varného skla

Jako důkaz toho, že sklovina SIMAX je u všech výrobků stejná, podstoupila náš test i karafa Indis, které rovněž extrémní teploty nedělají žádný problém. Proto je tato skleněná karafa vhodná nejen na víno nebo koktejly, ale klidně i na čaj.

Až bude v létě hic

Sklenice z varného skla SIMAX

Ledová tříšť ani vroucí čaj nejsou pro sklenice z varného skla problém. Stejné vlastnosti mají sklenice dvoustěnné i jednostěnné s uchem i bez ucha. Až si tedy budete chtít vybavit kuchyň kvalitním sklem, středočeská značka SIMAX by pro vás měla být jasnou volbou.