Skleněné vázy SIMAX - jednoduchá krása za pár korun

Česká značka SIMAX, známá hlavně pro své kuchyňské nádobí z varného skla, nabízí i řadu skleněných váz na květiny. I když v oblasti skleněných váz na trhu nevládne, představuje několik edic základních skleněných váz, které mohou být skvělou dekorací pro váš domov, díky své univerzálnosti.

Skleněné vázy SIMAX Globe s květinami uvnitř položené venku na betonu

Hlavními výhodami jsou jejich cena, vysoká odolnost díky výrobě z odolného varného skla SIMAX a univerzální tvar, který je vhodný nejen pro řezané květiny, ale i pro další typy aranžmá. Skleněné vázy SIMAX jsou rozděleny do edic Rose, Drum a Globe

Skleněné vázy na květiny z varného skla? Jasně, jde to!

Skleněné vázy na květiny jsou oblíbeným doplňkem v mnoha domácnostech, protože přinášejí jednoduchou a elegantní krásu. Navíc jsou díky varnému sklu SIMAX odolnější než jiné skleněné vázy a bez problému je mýt v automatické myčce.

SIMAX varné sklo

SIMAX, český výrobce skleněných výrobků, je známý pro své kuchyňské nádobí vyrobené z varného skla. Tento materiál je vysokoteplotně odolný, což znamená, že může být použit v trouby, mikrovlnných troubách a dalších zařízeních. SIMAX varné sklo je navíc velmi odolnější vůči nárazům a je známé svou dlouhou životností.

Skleněná karafa SIMAX Indis s ovocným nápojem a skleněná váza SIMAX Globe s květinami uvnitř položené na stole

České sklo

České sklo je celosvětově proslulé pro svou kvalitu a krásu. SIMAX, který je součástí této tradice, vyrábí své výrobky z českého skla, které je známé svou odolností, elegancí a rafinovaným designem.

Skleněné vázy SIMAX

Skleněné vázy na květiny Rose

Edice Rose zahrnuje skleněné vázy zdůrazňující tvar květu, které jsou ideální pro řezané květiny. Jejich jednoduchý a elegantní design jim umožňuje snadno zapadnout do jakéhokoli interiéru. Díky odolnému materiálu jsou tyto skleněné vázy vhodné i pro jiné dekorativní předměty.

Skleněné vázy SIMAX Rose s květinami uvnitř v interiéru před bílou záclonou

Drum - skleněné vázy pro sušené květiny nebo květy

Edice Drum je charakteristická svým válcovým tvarem, který je vhodný pro různé typy květinových aranžmá. Jejich minimalistický design je ideální pro moderní interiéry, kde hraje hlavní roli květina samotná. Tyto skleněné vázy jsou samozřejmě vyrobeny ze stejně kvalitního skla SIMAX jako ostatní.

Globe - kulaté skleněné vázy na květy a další dekorace

Edice Globe nabízí vázy ve tvaru koule, které jsou skvělé pro aranžmá s více květinami, květy nebo sušenými listy. Jejich nestandardní tvar dodává interiéru zajímavý prvek a zároveň umožňuje snadné aranžování.

Skleněné vázy SIMAX Globe položené venku na parapetu okna s květinami uvnitř

Výhody skleněných váz SIMAX

Cena

Jednou z hlavních výhod skleněných váz SIMAX je jejich cena. Tyto vázy jsou cenově dostupné bez razantního snížení kvality. Díky tomu si každý může užít krásu a kvalitu českého skla.

Skleněná karafa SIMAX Bastia s korkem přes skleněnými vázami s květinami SIMAX Rose venku na zahradě

Odolnost

Díky výrobě z odolného varného skla SIMAX jsou tyto vázy velmi odolné vůči nárazům a teplotním změnám. To zajišťuje, že si svou krásu a funkčnost udrží po dlouhou dobu.

Usazování květin a hlíny do skleněné vázy SIMAX Globe

Univerzální tvar

Skleněné vázy SIMAX mají univerzální tvar, který je vhodný nejen pro řezané květiny, ale i pro další typy aranžmá. To znamená, že mohou být použity pro různé účely a v různých prostředích.

Krása českého skla

Skleněné vázy SIMAX jsou vyrobeny z českého skla, které je známé svou kvalitou, elegancí a krásou. Díky tomu představují skvělý doplněk pro každou domácnost.

Jak vybrat správnou vázu na květiny

Při výběru skleněné vázy na květiny je důležité zvážit několik faktorů:

  1. Velikost a tvar vázy: Velikost a tvar vázy by měly být vhodné pro druh květin, které chcete vystavit. Například, pro dlouhé řezané květiny je lepší zvolit vyšší vázu (např. SIMAX Rose 30 cm), zatímco pro menší aranžmá bude vhodnější menší a širší váza.

  2. Design vázy: Design vázy by měl být v souladu s vaším interiérem a vkusem. Zvolte si vázu, která se vám líbí a která bude dobře ladit s ostatními doplňky ve vašem domově.

  3. Materiál vázy: Materiál vázy je důležitý pro jeho odolnost a životnost. Skleněné vázy SIMAX jsou vyrobeny z odolného varného skla, což zajišťuje jejich dlouhou životnost a větší odolnost vůči nárazům a teplotním změnám.

  4. Cena vázy: Skleněné vázy SIMAX nabízí skvělý poměr ceny a kvality, což z nich činí dobrou volbu pro ty, kteří hledají cenově dostupnou, ale kvalitní vázu na květiny.

Tak kterou si vyberete? :)

Skleněné vázy SIMAX představují jednoduchou, ale elegantní krásu za pár korun. Díky výrobě z odolného varného skla, univerzálnímu tvaru a cenové dostupnosti jsou ideální volbou pro ty, kteří hledají kvalitní a esteticky přitažlivou vázu na své květiny. Navíc, díky českému původu těchto váz, si můžete být jisti, že přinášíte do svého domova kousek tradiční české kvality a krásy.


Komentáře

Tento web je chráněn službou reCAPTCHA a vztahují se na něj Zásady ochrany osobních údajů a Podmínky služby společnosti Google.