Lahve Simax Pure Aqua Bottle najdou plné využití i v zimě

Mnozí z vás jistě zaznamenali, že Simax začátkem tohoto roku představil nové praktické lahve Simax Pure Aqua Bottle, které se hodí jak v domácnosti, na zahradě, tak i na kratší vycházky. Díky elegantnímu a šikovnému tvaru se vejdou i do menšího batohu. Pokud vás ale popadl strach z toho, že byste lahve mohli využívat jen přes léto a přes zimu by jen sloužily jako lapače prachu někde na poličce, rádi vás vyvedeme z omylu.

Jelikož jsou lahve Pure Aqua Bottle vyrobeny ze stejné skloviny Simax jako všechny ostatní výrobky sázavské značky, hravě snesou teplotu až 300°C. To znamená, že si bez problému můžete do lahve nalít vroucí čaj i kávu a lahev nepraskne. Rovněž, se nemusíte bát, že by za krátkou chvíli vypadala lahev zcela nepoužitelně. Nejenže je skleněná část z odolné skloviny, ale víko je vyrobeno z kvalitního nerezu, který něco vydrží.

V zimě si na své přijdou zejména milovníci bylinných a dalších sypaných čajů. Obě velikosti skleněných lahví (0,5 l i 1 l) jsou dostupné ve verzi s nerezovým sítem, které zachytí všechny větší kousky. Sítko je navíc odnímatelné, takže je jen na vás, zda ho využijete nebo ne. Která z českých skleněných lahví Pure Aqua Bottle značky Simax ze Sázavy pro vás bude nejlepší? :) 


Komentáře

Tento web je chráněn službou reCAPTCHA a vztahují se na něj Zásady ochrany osobních údajů a Podmínky služby společnosti Google.