Které sklo je vhodné na přípravu horkých nápojů?

Není sklo jako sklo. Tato věta by se vlastně mohla stát sloganem našeho e-shopu. Už když se podíváte na odznaky u výrobků z naší nabídky, poznáte, že se výrobky různých značek svými vlastnostmi liší. Často velmi významně. K přípravě horkých nápojů jako například čaje, kávy nebo svařeného vína doporučujeme vybrat ty výrobky, které mají ve svém popisku uvedený odznak velkého rozdílu teplot.

Varné sklo, které velké rozmezí teplot vydrží, je v naší nabídce zastoupeno značkou SIMAX. Jedná se o největšího výrobce varného skla v České republice s bohatou historií. Všechny výrobky jsou vyrobeny ve středočeské Sázavě a disponují vysokou tepelnou odolností. Bez problému je tak lze používat v rozmezí teplot od - 40 °C do 300 °C. Z odolné skloviny SIMAX jsou vyrobeny nejen konvice, pekáče nebo formy, ale také hrnky a sklenky a dokonce i brčka.

Právě hrnky a sklenky značky SIMAX jsou pro podávání horkých nápojů nejvhodnější. V nabídce rovněž naleznete dvoustěnné sklenice, díky kterým vydrží nápoj déle horký a zároveň vás sklenka v ruce nespálí. Konvice a sklenky značky SIMAX se k sobě hodí i svým vzhledem. Vyberte si ze široké nabídky ty, které vám padly do oka nejvíc!


Komentáře

Tento web je chráněn službou reCAPTCHA a vztahují se na něj Zásady ochrany osobních údajů a Podmínky služby společnosti Google.