Jak se dá skloubit sklo a umění 3D tisku? Prozkoumejte jedinečné vázy Martina Žampacha!

O 3D tisku jako fenoménu dnešní doby jste určitě slyšeli. Věděli jste ale, že existují ryze české unikátní vázy vyrobeny metodou 3D tisku, kterými si můžete zkrášlit váš domov? A které dokonce kombinují tuto technologii se sklem? Designér Martin Žampach připravil několik originálních edic tištěných váz, které se hodí do většiny moderních interiérů a díky mnoha variacím si přijde na své zkrátka každý.

Tělo každé vázy je vyrobeno z PLA (polylactic acid) - polymeru vyrobeného z biomasy, jež je absolutně nezávislý na ropě a její příměsích. Pro tisk byla použita technologie FDM (Fused Deposition Modeling), jejíž typické vrstvení materiálu je využité jako estetický prvek.

 

Vázy se dělí do tří základních edic - ZIG ZAG s ostrými hranami, WAVE s vertikálně orientovanými liniemi a SPIRAL se spirálovitými liniemi, které se elegantně svíjí podél celé vázy.

Tělo vázy tvoří 3D tištěné tělo, ve kterém je pak volně zasazená skleněná zkumavka. Díky tomu máte jistotu, že se voda ve váze nikdy nerozleje. Všechny vázy v naší nabídce jsou vysoké 20 cm, díky čemuž se bez problému vejdou i do většiny poliček. 

Nejenže jsou všechny vázy navrženy českým designérem, ale všechny se rovněž vyrábí v České republice. Doručeny vám budou v elegantním krabicovém balení včetně certifikátu originálu. Prozkoumejte širokou nabídku unikátních 3D print váz a vyberte si tu svou! > 3D PRINT VÁZY <


Komentáře

Tento web je chráněn službou reCAPTCHA a vztahují se na něj Zásady ochrany osobních údajů a Podmínky služby společnosti Google.