Ideální svatební dárek? České sklo

Dostali jste pozvánku na svatbu, ale nenapadá vás vhodný osobitý svatební dárek, jakým budoucí novomanžele překvapit? Měli bychom pro vás pár tipů na unikátní české sklářské výrobky, které udělají nejen radost, ale při šetrném zacházení vydrží dlouhá léta.

Štamprle na svatbu

Ručně zdobené panáky jako svatební dárek

Proč je sada ručně zdobených panáků na svatbu ideálním dárkem? Jsou ručně zdobené v moravském rodinném ateliéru, mají osobité motivy a jsou vyrobeny z pravého českého skla.

Ručně zdobené whiskovky

Sada dárkových skleniček

Originální dárek pro novomanžele mohou rovněž být ručně zdobené sklenky. Poslouží nejen po praktické stránce, ale také jako luxusní dekorace. I tyto zdobené skleničky jsou baleny jako dárková sada.

originální sklo

A co teprve taková Zdobená váza nebo mísa?

Ručně zdobené vázy a mísy poslouží nejen jako svatební dar, ale jsou vhodné např. také jako dárek ke kolaudaci nebo stěhování. Čím lepším si nový domov zpestřit než dekorací z kvalitního českého skla?

Se sklem máme zkušenosti

Postaráme se, aby vše dorazilo v pořádku

... a nejen úhledně zabaleno, ale aby zásilka došla bez jediného škrábance. Proto všechny balíčky posíláme poctivě vystlané tak, aby si svatebčané mohli užít zdobené české sklo ve své plné kráse.